Aktualności

2018-06-22

Zmiany w nazwie ekipy Voster Uniwheels/ATS

Z powodu zmian organizacyjnych u drugiego tytularnego sponsora, ekipa Voster Uniwheels modyfikuje drugi człon nazwy. Od teraz przyjmie w nazwę markę sponsora - producenta felg i będzie znana jako Voster ATS Team.

- Z punktu widzenia układu ze sponsorem nic się nie zmienia, ale zmiana nazwy w trakcie sezonu to dla nas spore wyzwanie logistyczne - tłumaczy dyrektor sportowy, Mariusz Witecki. - Do tego kroku przygotowywaliśmy się jakiś czas. Musieliśmy na nowo okleić wszystkie samochody, uszyć stroje kolarskie i codzienne, zadbać, by w różnych miejscach nazwa została uaktualniona. Oczywiście niezbędne było również uzyskanie stosownej zgody od Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Należąca do grupy SUPERIOR INDUSTRIES marka ATS jest jednym ze światowych liderów w zakresie produkcji felg ze stopów lekkich do samochodów osobowych oraz sportowo-użytkowych.

Zmiany wchodzą w życie od czerwca 2018 roku.

Więcej o marce ATS:

ATS utrwaliło wizerunek swojej marki dzięki aktywnej niegdyś obecności w wyścigach Formuły 1, jednak i dzisiaj może poszczycić się choćby zwycięstwem w mistrzostwach świata samochodów turystycznych z marką Chevrolet oraz licznymi sukcesami w wyścigach formuły oraz w kategorii touring. Szlachetny design, niekwestionowane atuty techniczne oraz racjonalne metody produkcji od ponad 40 lat zapewniają marce ATS technologicznie wiodącą pozycję w sektorze felg ze stopów lekkich.

ATS dzięki połączeniu filigranowej optyki z ekstremalną stabilnością uchodzi za jednego z „liderów w zakresie optymalizacji masy“ felg aluminiowych.

Wróć

Kontakt