Aktualności

2018-01-24

Sezon 2018 dalej na kołach No Limited

W sezonie 2018 kontynuujemy współpracę z producentem kół No Limited. W ubiegłym roku zaniosły naszych kolarzy po nie jeden sukces, więc cieszymy się, że także w nadchodzącym sezonie będziemy mogli ścigać się na sprawdzonych już kołach.
 
Tak współpracę komentuje Damian Demkowicz, przedstawiciel marki No Limited:

Voster Uniwheels Team to jedna z najlepszych grup kolarskich w Polsce. Współpraca z tak profesjonalnym zespołem niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim chcemy rozwijać nasze produkty, a nieodzownym elementem rozwoju są testy laboratoryjne, a także testy drogowe i tutaj bardzo cennym źródłem wiedzy są opinie zawodników. Tworzymy już bardzo dobry produkt, jednak chcemy cały czas się rozwijać.
 
Jakie koła w tym sezonie dostanie do dyspozycji ekipa?
 
Damian Demkowicz odpowiada: Koła, które przygotowujemy dla Voster Uniwheels Team to nasze koła systemowe z serii Team Edition, oparte na sprawdzonych piastach DT Swiss z łożyskami ceramicznymi dla uzyskania jak najniższych oporów toczenia. Same obręcze też są naszym najnowszym rozwiązaniem, są robione w technologii Hight TG. Charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wysokie temperatury. Koła jakie otrzymają zawodnicy są zbudowane na obręczach U-shape 25 mm, dających bardzo dobre właściwości aerodynamiczne. Za sztywność odpowiadają szprychy aero od DT Swiss.
 
Zawodnicy otrzymają różne modele kół tak, aby optymalnie dopasować je do specyfiki danej trasy wyścigu. Wszystkie te modele kół będą dostępne od lutego na naszej stronie internetowej www.no-limited.pl.
Wróć

Kontakt